Blackjack w kasynach online

Blackjack w kasynach online

Blackjack to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach online. Całe witryny i książki są jej poświęcone. Ta gra się pojawiła jeszcze w XVI wieku. Internetowa gra w blackjacka oferuje wiele opcji. Ale jeśli sama gra jest łatwa do nauczenia się, wygrywanie jest już trudne.

Krótki opis gry w blackjacka

Podczas gry w blackjacka użytkownik gra z dealerem kasyna online. Głównym celem gry jest zdobycie 21 punktów za pomocą wydanych kart lub łączna liczba punktów zbliżonych do 21. Suma nie powinna przekraczać 21, w przeciwnym razie gracz zostanie natychmiast uznany za przegranego. W tym samym czasie gracz może grać na kilku polach, które mają specjalne oznaczenie na stole do gier. Kwota zakładu jest wybierana na podstawie maksymalnych i minimalnych możliwych zakładów dla tej tabeli.

Jak wygrać w blackjacka?

Aby wygrać w blackjacka, musimy zrobić kilka rzeczy.

  • Pierwszym z nich jest uważne przeczytanie zasad gry w blackjacka.
  • Drugim jest poznanie podstawowej strategii blackjacka.
  • Trzecim jest zrozumienie, w jaki sposób gra w blackjacka w Internecie różni się od zwykłej.

Ten przedmiot jest bardzo ważny, ponieważ kasyna online mają swoje zalety, a jeśli użyjesz ich poprawnie, możesz regularnie wygrywać. Proces wygrywania w blackjacku opisano w naszym artykule – jak wygrywać w kasynach online. W tej sekcji możesz zapoznać się z zasadami, strategiami i sztuczkami gry w Black Jack.

Podstawowa strategia gry w blackjacka

Blackjack to gra strategiczna i istnieje wiele strategii, są nawet te, które są celowo dostosowane do niektórych rodzajów gier w blackjacka. Wielu graczy zna podstawową strategię, która opiera się na dynamice danych i możesz zgadnąć, w którym momencie zatrzymać grę lub odwrotnie, aby podjąć drugą kartę lub inne działania. Podstawowa strategia blackjacka nie jest zła, a gracze mają pewien priorytet w grze. Zawodowi gracze w tej grze mają kilka sposobów liczenia kart do gry.

Optymalna strategia gry

Główna strategia blackjacka w kasynach online opiera się na dwóch czynnikach:

  • kartach gracza
  • otwartej karcie krupiera,

a dokładniej na ich wartości nominalnej. Poniżej znajduje się schemat tablica blackjacka i opis optymalnej strategii gry sześcioma taliami i gry jedną talią. Ten schemat pochodzi z angielskiej strony WizardOfOdds.com.

 

Słowny opis strategii w blackjacku:

H – powinieneś wziąć kolejną kartę;

S – stop;

D – podwoić zakład;

Ds – podwoić, jeśli to możliwe, w przeciwnym razie zatrzymać;

P – podział;

H / P – split, jeśli możesz podwoić po split, w przeciwnym razie wyciągnij inną kartę;

S / P – split, jeśli możesz podwoić po split, w przeciwnym razie przestań;

D / P – split, jeśli możesz podwoić po split, w przeciwnym razie po prostu podwoić;

H / R – jeśli to możliwe, zakończ grę, w przeciwnym razie dobierz inną kartę;

S / R – jeśli to możliwe, zakończ grę, w przeciwnym razie zatrzymaj się.

Korzystanie z tego stołu do gry w blackjacka jest bardzo łatwe. Górny wiersz zawiera możliwe opcje dla otwartej karty rozdającego, aw lewej kolumnie sumę twoich kart. Na przykład masz pod ręką 12 punktów, a otwarta karta rozdającego to 7. Znajdujemy przecięcie wiersza i kolumny i widzimy, co tam jest napisane. W naszym przykładzie H, czyli Hit, musimy wziąć kolejną kartę.

Litera „A” w tabeli wskazuje na asa. Układ, w którym znajduje się as i inna karta (nie równa 10 punktom), nazywany jest miękkim. Oznacza to, że miękka ręka to ręka z asem (za 11 punktów) i dowolną inną kartą, mniejszą niż 10. Ta opcja daje graczowi przewagę, ponieważ w przypadku przegranej możesz liczyć asa nie za 11 punktów, ale za 1 i nadal brać karty. Kiedy as jest liczony jako jeden, ręka nazywa się „solidną”.

Nasza strategia i wynik kart nie są oszustwem kasyna. Po prostu w ten sposób zmniejszasz przewagę kasyn online do minimum, a to pozwala liczyć na zyski. Należy zauważyć, że przy zwykłych zasadach kasyn online w grze z 6 taliami, przy użyciu optymalnej strategii, przewaga kasyna wynosi tylko 0,5%.

Jak nie grać w blackjacka?

  • Nie powtarzaj stylu gry krupiera.
  • Nie musisz długo grać z tym samym przeciwnikiem.
  • Trzeci punkt dotyczy miejsca przy stole. Lepiej usiąść na trzecim (zwykle centralnym), a nawet dalej.
  • Nigdy nie ustalaj stawki ubezpieczenia, chyba że wiesz, co robisz.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że gra jest warta jedynie pewnej wiedzy i umiejętności. Powinieneś nauczyć się techniki liczenia kart, czytać literaturę na temat strategii blackjacka, trenować z przyjaciółmi lub w bezpłatnych symulatorach online. Umiejętność nie pojawi się sama. Ale kiedy zdobędziesz te umiejętności, wróć do prawdziwego kasyna i spróbuj swoich sił!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maj 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031