Jak wygrać w ruletkę?

Jak wygrać w ruletkę?

To pytanie niepokoi umysły każdej przeciętnej osoby od czasu, gdy pierwsze błyszczące znaki kasynowe pojawiły się na nocnych ulicach. W końcu każdy może zacząć grać w ruletkę online. Wszystko wydaje się bardzo proste: stawiasz na liczbę i jeśli się powiedzie, otrzymasz wygraną równą swojemu zakładowi podzielonemu przez prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia, na które obstawiasz.

Największą rolę w ruletce odgrywa zero. Ten niepozorny zielony sektor, dzięki któremu każdy właściciel kasyna może zgarniać pieniądze za pomocą dowolnych improwizowanych środków, od wiader po stojaki i kontenery. W rzeczywistości prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia jest zawsze mniejsze niż zwycięstwo.

Na przykład, gdy obstawiasz proste zdarzenia, zysk wynosi 2x, a prawdopodobieństwo wygranej wynosi 18/37. Oznacza to, że jeśli obstawiasz cały czas na czarno, to średnio 37 spinów ruletki spadnie na czarno 18 razy, 18 razy na czerwono i raz „zero”, i bez względu na to, jak obstawiasz na co i kiedy, w końcu przegrasz wszystkie pieniądze i pójdziesz pieszo do domu, jeśli nadal będziesz obuty. Ale nie wszystko jest takie smunte. Chcemy zaoferować Ci kilka strategii gry w ruletkę, za pomocą których nie stracić mieszkania, ale również zmożesz zarobić na cukierki.

Strategia Martingale

Pierwszą, najbardziej znaną strategiją gry w ruletkę jest system Martingale.

Osobliwość: zwiększenie zakładu w przypadku przegranej.

Załóżmy, że stawiasz dolara na czerwonym (lub jednej z par prostych wydarzeń) i przegrywasz, stawiasz dwa, potem cztery, osiem, szesnaście, a kiedy wygrywasz po serii przegranych, masz jednego dolara do wygrania. System obiecuje wygraną i jest ograniczony tylko ilością Twoich pieniędzy, ponieważ pewnego dnia to, na co zrobiłeś zakład, powinno wypaść. Ale jest kilka małych niuansów.

  • Po pierwsze, szereg strat może być bardzo przyzwoity i może Ci zabraknąć pieniędzy.
  • Drugi niuans jest czysto psychologiczny, myślę, że trudno będzie postawić zakład, gdy liczba zakładów zacznie gwałtownie rosnąć, a strach przed przegraną może przerosnąć pragnienie wygranej.
  • I po trzecie, właściciele kasyna chronią swój kapitał przed twoimi rękami, nakładają ograniczenia na maksymalne i minimalne stawki. Na przykład minimalna oferta to 25 USD, a maksymalna to 1000 USD. Dlatego możesz zwiększyć zakład tylko 6 razy, a seria 7 kolejnych strat, choć rzadkich, może się zdarzyć.

Najlepsza strategia gry w ruletkę

Druga strategia ruletki jest wiele ciekawsza. Jej istotą jest to, że ostatecznie wypada mniej więcej tyle samo czerwieni i czerni. Wybieramy, co postawimy, czerwony lub czarny, i stawiamy zakład (przypuśćmy 1 $) dla uproszczenia obliczeń, udajemy, że w naszych umysłach jesteśmy „+1”. W przypadku przegranej, zwiększ zakład o jeden, w przypadku wygranej – zmniejsz. Jeśli zakład wynosi „+1”, a wygrana nastąpi, to wszyscy spadamy o jeden, a zakład staje się „+0”, to znaczy, nie stawiamy niczego, po prostu zobaczysz, jaki kolor wypadnie.

W przypadku kolejnej wygranej zakład staje się „-1”, czyli zakład o wartości 1 $ na kolor przeciwny. „Zero” oznacza kolor przeciwny, to znaczy do stracenia. Jeśli weźmiesz pod uwagę 37 spinów, prawdopodobieństwo pozostania na czarno wynosi około 66%. A przy długiej grze, prawdopodobieństwo wygranej zależy od kwoty twoich pieniędzy. Im więcej masz pieniędzy, tym większą serię strat z rzędu możesz wytrzymać i nadal blokować je wygranymi, a tym mniejsze prawdopodobieństwo, że stracisz wszystko.

Tak więc, podsumowując można powiedzieć, że prawidlowo grając w ruletkę możesz wygrać, ale wyciągając wnioski z doświadczenia różnych graczy, można stwierdzić, że najbardziej realistyczne jest wygrać 20-25% kwoty, którą przywiozłeś ze sobą w kasynie. Musisz mieć zimną krew i starać się rezygnować z ryzykownych zakładów, nie ulec emocjom i być w stanie zatrzymać się w odpowiednim momencie.

Przestrzegając tych prostych zasad, możesz zarobić trochę darmowych pieniędzy, zadbać o swoje zdolności umysłowe i uzyskać niesamowite emocje od gry w ruletkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930